Elektrokomplet Hermann s.r.o.

Slezská 184, 561 64 Jablonné nad Orlicí, Tel.: 602 123 301, e-mail: m.hermann@iol.cz


Elektrokomplet Hermann s.r.o.

Výroba elektrických rozvaděčů, elektroinstalace, revize, prodej elektromateriálu...

Firma Elektrokomplet vyrábí elektrické rozvaděče, provádí kompletní elektroinstalace v bytových i průmyslových rozvodech, řeší revize a opravy elektrických zařízení včetně hromosvodů.

Kromě výroby firma nabízí také prodej elektromateriálů jak pro velkoodběratele, tak i pro maloodběratele. Výrobní prostory i prodejna elektromateriálů se nacházejí v Jablonné nad Orlicí. Své služby však nabízíme v širokém okolí. Navštivte naši prodejnu, poradíme vám s výběrem vhodného zboží.

Elektrokomplet - přehled služeb

Zaručujeme vám vysokou kvalitu veškerých námi vyráběných elektromateriálů. To stejné platí i pro ostatní nabízené zboží. Prodáváme pouze kvalitní elektromateriály od osvědčených dodavatelů. Kromě prodeje elektromateriálů nabízíme následující služby:

  • Výroba elektrických rozvaděčů. Vyrábíme rozvaděče nn v různém provedení - nástěnné rozvaděče, zapuštěné a zapouzdřenné rozvaděče aj.
  • Elektroinstalace. Montáž elektroinstalací - kompletní elektroinstalace bytů, domů, průmyslových, výrobních a zemědělských objektů; elektroinstalace pracovních strojů a výrobních linek a další.
  • Elektrické vytápění. Zajištění dodávky a odborné montáže elektrického vytápění.
  • Revize elektrických zařízení. Pravidelné i jednorázové revize elektrických zařízení, revize hromosvodů.
  • Opravy. Opravy po revizi, opravy elektrotepelných zařízení, opravy elektrických spotřebičů apod.
  • Poradenská a projekční činnost. Nabízíme odborné elektro poradenství, technickou a projekční činnost. Vytvoříme vám precizní projekty na míru.

Můžete se na nás spolehnout

Zaměstnáváme spolehlivé a zkušené odborníky, pracujeme s kvalitními přístroji OEZ, vlastníme všechny potřebné certifikáty, používáme kvalitní a osvědčené materiály. A vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Na požádání vám rádi předložíme své reference z poslední doby.

Od 1.3.2017 bude v prodejně zavedeno EET.

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše elektro služby, kontaktujte nás. Rádi a ochotně vám poradíme, navrhneme ideální řešení, zdarma naceníme vaši poptávku. Těšíme se na spolupráci.

 

Kontakt

Elektrokomplet Hermann s.r.o.

Slezská 184, 561 64 Jablonné nad Orlicí

 

Tel.: 465 642 819
Mobil: 602 123 301
E-mail: elektrokomplet@ekhermann.cz

IČ: 06062474, DIČ: CZ06062474
Bankovní účet: 1324691359 / 0800, ČS, a.s. Jablonné n. O.
Provozní doba: Po - Pá: 8:00 - 11:15 12:00 - 15:00

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies